طعام اسرار

Persian فارسی

گروه محققین طعام اسرار با توانایی های بالقوه و امکاناتی که دارند قادرند، پروژه های تحقیقاتی دیگر سازمان ها را به انجام رسانده و یا مدیریت کنند. این موسسه با تجاربی که تا کنون کسب نموده در مسیرهای زیر می تواند کمک کننده موثری باشد به شما صاحبان صنایع و مراکز دولتی و خصوصی.

  1. اجرای تحقیقات و بررسی بر روی نحوه تاثیر داروهای طبیعی که قبلا مورد تاثیر مراجع علمی جهان قرار گرفته اند لاکن بر روی نژاد ایرانی بررسی نشده اند برای مثال: بررسی تاثیر ال کارنتین بر کاهش وزن خانم های ایرانی و یا تاثیر آلوورا بر روی چاقی موضعی خانم های ایرانی.
  2. اجرای تحقیقات آماری بر روی جمعیت های خاص مثلا بر روی کم خونی تالاسمی در نواحی حاشیه دریای مازندران و یا بر روی ازدیاد بارداری برروی گروه های کم سواد و یا بررسی اثرات مخرب سوء تغذیه بررسی بارداران کم سن و سال و مواردی شبیه به این که معمولا سازمان های تابعه وزارت بهداشت با بودجه های دولتی قصد انجام چنین تحقیقاتی را داشته اند ولی بدلیل نداشتن نیروی کافی موفق به انجام پروژه نمی باشند. موسسه طعام اسرار در این گونه موارد تحت عنوان پیمانکار وارد عمل میگردد.
  3. انجام پروژه های آماری بر روی پرسنل یک سازمان یا یک مجموعه برای مثال: بررسی اثر فراوانی سکته های قلبی در یک کارخانه و بررسی علل و ارائه راهکارهای درمانی و پیشگیرنده. این طرح مناسب مراکزی است که بطور ناگهانی با شیوع یک بیماری یا مرگ و میر غیر متعارف روبرو می شوند.
  4. انجام پروژهای اشکال دار و ویژه کارخانجات داروسازی مثلا بررسی راهکارهای مناسب برای بدست آوردن یک اشکال دارویی مناسب برای آهن که موجب مصرف بدون مقاومت از طرف کودکان شود.
  5. انجام تحقیق پیرامون - گیاهان دارویی - طب سنتی -  تغذیه رژیم درمانی و مواردی از این قبیل که موسسه آمادگی آنرا دارد تا با کلیه متقاضیان وارد مذاکره گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید